گناه شناسی

سیصد و سیزده فدائی منجی انسانهایی هستند حلال زاده، با تربیتی درست، با ایمانی استوار چون کوه، دارای کسب حلال و گوش،چشم،زبان،شکم و دامن پاک

عاقبت جنازه همجنس باز در دنیا / داستانی از کرامات حضرت امیرالمومنین علیه السلام

 • ۱۴۸۲۵ نمایش
 •  داستان مولا و غلام قاتل ( شکافتن قبر و مفقود بودن مرده لوطی )

  بسیاری از گناهان علاوه بر عذاب دردناک ابدی در دنیای پس از مرگ، در دنیا هم آثار و وزر و وبالهای شومی هستند، در ادامه به یک داستان واقعی در مورد عاقبت یکی از گناهان کبیره می پردازیم. ابوالفتوح رازى ، قاضى نعمان و ابوالقاسم کوفى آورده اند:
  در زمان حکومت عمر بن خطّاب ، غلامى را نزد او آوردند که مولاى خود را کشته بود، عمر بدون آن که تحقیق و بررسى نماید، حکم قتل او را صادر کرد.
  این خبر به امیرالمؤ منین علىّ علیه السلام رسید و شهود نیز شهادت دادند؛ که این غلام مولاى خود را کشته است .
  حضرت خطاب به غلام کرد و اظهار نمود: تو چه مى گوئى ؟
  غلام در پاسخ گفت : بلى ، من او را کشته ام .
  حضرت فرمود: براى چه او را کشته اى ؟
  گفت : اربابم خواست به من تجاوز لواط کند ولى من نپذیرفتم ، و چون خواست مرا مجبور کند، من او را از خود بر طرف ساختم ، ولیکن بار دیگر آمد و به زور با من چنان عمل زشتى را مرتکب شد و من هم از روى غیرت و انتقام او را کشتم .
  حضرت اظهار داشت : باید بر ادّعاى خود شاهد داشته باشى ؟
  غلام عرض کرد: یا امیر المؤ منین ! در حالى که من در آن شب تنها بودم ، چگونه مى توانم شاهد داشته باشم ؛ و او درب ها را بسته بود و من اختیارى از خود نداشتم .
  امیر المؤ منین علىّ علیه السلام فرمود: چرا بر او حمله کردى و او را کشتى ؟ آیا او از این عمل زشت پشیمان نشده بود؟ و آیا ندامت و توبه او را نشیندى ؟
  غلام گفت : خیر، هیچ أ ثرى از آثار ندامت در او ندیدم .
  حضرت با صداى بلند فرمود: اللّه اکبر! صداقت یا دروغ تو، هم اکنون روشن خواهد گشت .
  بعد از آن دستور داد تا غلام را بازداشت نمایند و سپس به اولیاى مقتول خطاب کرد و فرمود: سه روز که از دفن مرده گذشت ، جهت بیان و صدور حکم مراجعه کنید.
  چون روز سوّم فرا رسید، امام علىّ علیه السلام به همراه عمر و اولیاء مقتول کنار قبر رفتند و حضرت دستور داد تا قبر را بشکافند؛ سپس ‍ اظهار نمود: چنانچه جسد مرده موجود باشد، غلام دروغ گفته ؛ و اگر مفقود باشد غلام ، صادق و راستگو است .
  پس وقتى که قبر را شکافتند، جسد را در قبر نیافتند؛ و چون به حضرت علىّ علیه السلام گزارش دادند که جسد در قبر نیست .
  حضرت اظهار نمود: اللّه اکبر! به خدا قسم ! نه دروغ گفته ام و نه تکذیب شده ام ، از پیغمبر خدا صلّى اللّه علیه و آله شنیدم که فرمود:
  هر که از امّت من باشد و عمل زشت قوم لوط را انجام دهد که همانا به وسبله فریب شیطان انجام مى دادند و بدون توبه از دنیا برود و او را دفن کنند، بیش از سه روز در قبر نخواهد ماند؛ و او را با قوم لوط محشور مى گردانند؛ و به عذاب سخت و دردناک الهى گرفتار خواهد گشت .
  پس از آن ، حضرت امیر علیه السلام فرمود: غلام را آزاد کنید..


  منبع:  کتاب«چهل داستان و چهل حدیث از أمیر المؤمنین علی علیه السلام»/عبداللَّه صالحی‏ به نقل از مستدرک الوسائل : ج 14، ص 344 346، ح 8 و 9.

  وقتی کامنت های این پست را میخونم با خودم میگم وای بر جامعه مسلمانی که اینگونه افراد آلوده اش کردند!
  داستان و روایت عالی ای بود امیدوارم ما هم به راه راست هدایت شویم..ِ.
  اگر در خانه کس است یک حرف بس است
  اگر کسی بخواد هدایت بشه با همین یک حدیث هدایت میشه
  ایمان انسان همین جاهاست که مشخص میشه ایمان داشته باشی قبول میکنی ایمان نداشته باشی شک میکنی و بهانه میگیری فمن شاء فلیومن فمن شاء فلیکفر
  این چرت و پرتارو یه بچه ٨ ساله بخونه خندش میگیره جمع کنید این داستان های خرافاتیتونو 😂😂😂
  دیگه روایت پیغمبر صلی الله علیه و آله و حکایت صحیح از امیرالمؤمنین شد چرت و پرت؟؟!!
  واقعا اگر مسلمانی این تذهب؟؟
  خخخخخخخخخخخخ دست بردارید از این مسخره بازی هاتون!

  تازه اول تکنولوژی 10 سال دیگه فک میکنین مشکلات الان هست؟
  ؟؟؟
  بابااین حرفاماب زمان قدیمه نه الان
  به نظر من این مشکلات تقصیر شماهاست از بس که از بچگی توی گوش آدم خوندین که سمت دختر نرو جیز و فلان
  همین شده یه مشت آدم حشری که وقتی میبینید راهی برای تخلیه خودشون ندارند به لواط و استمنا روی میآورد وگرنه خارج رو نگاه کنید آمار بی بند و باری در ایران از همه جای دنیا بیشتر شما ها میخوایین که آدم گناه نکنه بدتر شده خود کن تو خیابان دختر که می‌بینم هر قدر تلاش میکنم بازم جذبش میشم و خیلی معذرت میخوام ذهنم همونجا ده گیگ سوپر ازش میسازه تا جایی که احساس میکنم دارم کم کم دارم سمت پسرا هم جذب میشم
  با سلام
  بنده که فکر میکنم برخلاف ادعای شما آزادی کافی برای گرفتار شدن به گناه در جامعه وجود داره و اینکه بند و باری در ایران از همه جای دنیا بیشتر واقعیت نداره.
  و آلوده شدن امثال شما به گناه هیج ربطی به امر و نهی امثال ما نداره.

  سلام و عرض ادب خدمت شما

  من از شما بسیار سپاسگزارم که وقت گذاشتید و پاسخ سوال های بنده ی حقیر رو دادید. ممنون میشم اگر مجددا به نظر من توجه فرمایید.

  چند نکته ای رو اول ذکر کنم:

  1.کل مباحث من راجع به همجنسگرایی است و نه همجنس بازی!

  2. بنده به هیچ عنوان سعی به چالش کشیدن عقیده و یا فردی را ندارم.

  3. بنده هیچ گونه تعصبی در قبال سخنان خود که اشتباه بودنشان اثبات شود ندارم و حقیقت را با جان و دل می پذیرم و برای آن بسیار مشتاقم.

  4. من فقط و فقط به دنبال راه حلی عقلی برای حل این مشکل هستم و تا الان تمام تلاش های خود را در قبال آن انجام داده ام.

  من هم به دنبال راهی برای خلاصی از همجنسگرایی هستم ( نه همجنس بازی) و همان طور که ذکر کردم تا به حال عمل همجنس بازی را انجام ندادم. سوال دوستمون به این شکل بود:
  Sahel

  ببخشید دوست عزیز
  اما همجنس گرایی که دست خود ادم نیست.یهو میبینه به جنس مخالف تمایل نداره.این یه نوع بیماریه.حالا این سوال پیش اومده برام.کسی که همجنس گراست,اما همجنس باز نیست چی؟؟اینم گناهه؟؟

   

  دوستمون گفتن همجنسگرایی! و من هم گفتم همجنسگرایی اختیاری نیست، ولی شما گفتین همجنس بازی اختیاری است! این حرف شما را قبول دارم و این عمل اختیاری است و خارج از دین و طبیعت انسان است. حال دوباره از شما می پرسم آیا همجنس گرایی اختیاری است؟ ( در حالی که تقریبا همه ی روانپزشکان دنیا آن را نوعی گرایش جنسی طبیعی انسان می دانند).

  راجع به ابنه مطلبی ذکر کردید، قضیه ی همجنس گرایی جدای از ابنه است و هیچ ارتباطی به آن ندارد. ابنه می تواند همجنس گرا باشد یا نباشد! و شما نباید به این راحتی این دو قضیه را به وصل دهید.

  بعد شما این جمله را ذکر کردید:

  "این را بدان، هرچه در این باره بگویند که با این بیان ما که ذکر شد مطابقت نداشته باشد، هیچ اساسی ندارد، مساله همین است که ماگفتیم. جاهل‌ترین پزشک پزشکی است که می‌خواهد این چنین بیماران را درمان کند."

  این حرف شما را من متوجه نشدم. بر چه اساس و چه استدلالی این جمله را گفتین؟ ( در قران مبحث لواط امده است ولی از همجنسگرایی هیچ مبحثی وجود ندارد).

  بعد شما گفتین:

  "بیماری آن‌ها وهمی (روانی) است واصلاًربطی به حالات جسمانی ندارد. تنها درمانی که در این باره مفید می‌باشد آن است که اندوهگین شوند، گرسنه شوند، بی‌خوابی بکشند، آن‌ها راکتک بزنند و به هروسیله‌ای که باشد این آرزوی ننگ آور را در آن‌ها کاهش دهند و بالاخره از بین ببرند".

  با کمال احترام این پاراگراف در مورد این بیماری بسیار غیر عقلی، غیر منطقی و کاملا غیر علمی می باشد. در این باره می توانم منابع موثق و کاملا تجربی در اختیار شما قرار دهم.

  در این اینجا ذکر می کنم که تا به حال هیچ درمانی برای آن شناخته نشده است! بنده تمام راه کارهای دینی آن را طی کرده ام و همچنین راه های روان شناسی آن را.

  منظور از راه های دینی ریاضت های سخت و پر مشقت بود اگر بگویم شاید باورتان نشود ( با مشاوره از اساتید بزرگ حوزه  ی علمیه قم و نجف) و منظور راه های روان شناختی مراجعه به روانکاو و روانپزشک( مصرف دارو).

   

  حال با توجه به این که سوال من راجع به همجنسگرایی است، این سوالات را دوباره مطرح می کنم:
  1. عاقبت فرد همجنسگرا در ایران چگونه است؟( منظورم اینه که مثلا برای من در ایران چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟)  2. شما دلیل همجنسگرایی را چه می دانید؟( دلایل علمی زیادی این رو توضیح می دهند البته با مدرک، از شما تقاضا دارم اگر نظری دارید با مدرک علمی بفرمایید و تا حدی که امکان دارد این را به مباحثی چون شهوت ربط ندهید چون بنده در چهار سالگی اولین تجربه رو داشتم و آن موقع حتی نمی دونستم شهوت یعنی چی! در واقع همجنسگرایی به جای عشق و دوستی به جنس مخالف به جنس موافق عشق می ورزد) 3.عاقبت فرد همجنسگرا چه می شود؟( در کل جهان) 4. آیا شما از آمار تکان دهنده ی همجنسگرایی در ایران خبر دارید؟ ( چون من از امارش اطلاع دارم و متاسفانه یا خودکشی می کنند و یا با خداحافظی از اعتقادات با افراد مورد نظرشون زندگی می کنند که هر دو بی راهه است).
  5. ایا راه درمانی برای آن پیشنهاد می کنید؟ چه پیشنهاد می کنید؟(علمی و عملی) ( بنده روزی 18 ساعت مطالعه می کنم ولی تا الان هیچ گزارشی مبنی بر درمان آن که بتوان به آن اتکا کرد وجود ندارد، فقط انجمن درمان همجنسگرایی در امریکا ادعا کرده که تونسته درمان کنه ولی تا به حال هیچ منبع رسمی آن رو تایید نکرده و حتی خودشون تا حالا مدرکی دال بر درستی حرفشون نیاوردند).
  6. در صورت بله بودن جواب سوال 5  آیا با روش های پیشنهادی شما کسی درمان شده است؟( منظورم به هیچ عنوان مشکلات جنسی نیست .و خود همجنس گرایی است).
  بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم
  ممنون

   

  با سلام و تشکر از حضور گرمتان
  "این را بدان، هرچه در این باره بگویند که با این بیان ما که ذکر شد مطابقت نداشته باشد، هیچ اساسی ندارد، مساله همین است که ماگفتیم..."
  این را فقط نقل قول کردیم.
  اساسا بحث ما عمل منفور لواط است و بیشتر منابع (حتی متن قانون مجازات اسلامی) آن را با همجنس بازی و همجنس گرایی یکی می دانند.
  این پاراگراف:"بیماری آن‌ها وهمی (روانی) است واصلاًربطی به حالات جسمانی ندارد. تنها درمانی که در این باره مفید می‌باشد آن است که اندوهگین شوند، گرسنه شو.." هم مربوط به همان منبع و مرض ابنه و لواط بود.

  بنده متخصص روانشناس نیستم اما فکر میکنم همجنس گرایی به معنی دوست داشتن جنس مخالف (نه به عنوان شریک جنسی) اساسا بیماری نیست و انسانها متفاوت آفریده شده اند با گرایش ها و علایق مختلف مگر اینکه در زندگی زناشویی و ازدواج مشکل ایجاد کند که در این صورت بنده معذورم.
  البته ممکن است یک شخصی واقعا دوجنسه باشدۀ مثلا ظاهرش مردانه اما باطنش و هورمونهایش زنانه البته اینها در حیطه موضوع مورد بحث تخصص بنده نیستند. گرچه ریشه برخی از انحرافات جنسی ممکن است اینها باشد.

  البته باز هم معتقدم انسان وظیفه اش خودسازی و کمال است و باید تمایلات و احساسات خود را طبق دستورات شرع تحت کنترل درآورد.(نه اینکه با آنها مبارزه و نابودشان کند) چون خلقت هر کدام از تمایلات که بعضا عصیان آنها موجب گناه است ، هدفی در پی دارند.
  مثل نیروی جنسیت
  کینه
  حرص
  غیرت

  و...

  یا حق
  موفق و  پیروز باشید
  چند سوال دیگر هم دارم اگر جواب دهید بسیار ممنون خواهم بود
  1. عاقبت فرد همجنسگرا در ایران چگونه است؟ 2. شما دلیل همجنسگرایی را چه می دانید؟ 3.عاقبت فرد همجنسگرا چه می شود؟ 4. آیا شما از آمار تکان دهنده ی همجنسگرایی در ایران خبر دارید؟
  5. ایا راه درمانی برای آن پیشنهاد می کنید؟ چه پیشنهاد می کنید؟(علمی و عملی)
  6. در صورت بله بودن جواب سوال 5  آیا با روش های پیشنهادی شما کسی درمان شده است؟
  بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم
  ممنون

  اگر منظورتان شخص لواط کننده است:
  1. اگر به چنگ قانون بیافتد و با شرایطی که در قانون وشرع گفته شده حکمش اعدام است. که اگر از سرو صدای اربابان شیطان صفت غربی و صهیونیست با شعارهای به اصطلاح حقوق بشری ترسیده نشود این حکم اجرا خواهد شد.
  2.دلیل همجنس گرایی هوس و میل شدید جنسی است که باید کنترل و تحت هدایت قرار گیرد.
  3:؟
  4. عاقبت اگر توبه نکند باید عذاب دردناک جهنم را بچشد.
  5. راه های درمان آن همان راه های درمان مشکلات دیگر جنسی است. به عنوان مثال این لینک:
  http://313fadaii.blog.ir/category/%D8%B1%D8%A7%D9%87%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%AA%20%D8%A7%D8%B2%20%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%87/%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF/
  6. افراد مختلفی اظهار کرده اند که با استفاده از مطالب بنده گناه های جنسی را ترک کرده اند.
  به نام خدایی که دادرس است
  این سوال زیر را یکی پرسیده و شما جوابی برایش داده اید:

  Sahel
  ببخشید دوست عزیز
  اما همجنس گرایی که دست خود ادم نیست.یهو میبینه به جنس مخالف تمایل نداره.این یه نوع بیماریه.حالا این سوال پیش اومده برام.کسی که همجنس گراست,اما همجنس باز نیست چی؟؟اینم گناهه؟؟
  پاسخ:
  سلام دوست عزیز
  این کار اختیاری است و انسان می تواند ریشه این میل را در خود بخشکاند!
  همجنس گرایی به معنایی که گفتید اگر به عمل منفور ختم نشه گناهی نداره!
  در پناه حق

  حال من از شما می پرسم!!!!! چگونه می گویید اختیاری است؟ بر چه مبنایی؟ دوست عزیزم من نزدیک به 29 سال است با این مشکل دست و پنجه نرم می کنم، من از 4 سالگی دچار همجنسگرایی ام!! تا الان هیچ گاه رابطه ی جنسی نداشته ام. ولی قبول کن دردی است بی درمان و بی پایان!
  من سال هاست به دنبال درمان آن گشته ام! نیست! کمرم خم شده، دیگه داره از درون نابودم می کنه!
  محض اطلاع شما من دکتری ژنتیک هستم، همزمان دروس حوزوی رو هم می خونم( هشت سال). این مشکل دلایل متفاوتی دارد و نمی دانم دوستان چرا سعی دارند هی به ژنتیک ربط دهند.
  من در آب و آتش ام.
  لطفا وقتی جواب سوالی را می دهید طوری بدهید که آتش وجود ما را نسوزاند و بی هیچ دلیلی نگویید اختیاری است! وای بر ما!
  شما یک همجنسگزا بیاورید که درمان شده باشد! اگر بیاورید من کل زندگیم رامدیون شما خواهم بود.
  یا حق
  با سلام و درود
  شما فرمودید«دوست عزیزم من نزدیک به 29 سال است با این مشکل دست و پنجه نرم می کنم، من از 4 سالگی دچار همجنسگرایی ام!! تا الان هیچ گاه رابطه ی جنسی نداشته ام. ولی قبول کن دردی است بی درمان و بی پایان!»
  پس همجنس بازی یا همان عمل لواط اختیاری است ولو گرایش شدیدی به این عمل در وجود انسان باشد.
  آن چیزی که گناه است همجنس بازی و عمل شنیع لواط است نه گرایش به جنس موافق اگر اینطور باشد قریب به اتفاق مردم زناکارند چون میل جنسی به جنس مخالف دارند!!!!
  ظاهرا برخی بیماریها هستند که موجب ابنه ای شدن می شوند که باز هم اگر منظورتان این باشد انسان را مجبور به لواط نمی کند! بقیه انواع هم ظاهرا صرف بولهوسی اند.
  به این مطلب توجه کنید:

  بیماری ابنه چیست؟
  اُبنه

  در حقیقت ابنه نوعی بیماری است که بعضی از مردان بدان مبتلا می‌شوند و می‌خواهند مرد با آن‌ها جماع کند.

  این بیماری از کجا منشاء می‌گیرد؟

   چندین احتمال دارد:

  ۱- شخص به شدت آرزوی جماع دارد طوری که از حالت طبیعی بیشتر آرزوی جماع می‌کند و این آرزو و خیال و اوهامش را به خود مشغول کرده است.

  ۲- آب پشتش زیاد است و برهم متراکم شده که حرکت نمی‌کند و قلب ناتوان دارد.

  ۳- ذَکرَش همواره در برخاستن ناتوان بوده است یا اینکه قبل از ابتلاء به این عادت ناتوان شده است.

  ۴- عادت به جماع گرفته است و بسیار آرزو دارد که جماع کند، اما نمی‌تواند یا می‌تواند اما بسیار ناتوان است و بهره‌ای چندان از آن نمی‌برد که او را ارضاء کند. او می‌خواهد دوکس را ببیند که با هم جماع می‌کنند و از تماشای آن‌ها لذت ببرد و تماشائی‌ترین وقت آن است که با خود او جماع کنند، آنگاه آرزوی جنسی در او به حرکت در می‌آید و این به حرکت درآمدن سر به یکی از دو حالت زیر می‌کشد:

  ۱-هنگامی که با او عمل انجام می‌دهنداوهم آب پشت می‌ریزد.

  ۲- یا دست کم آلتش برمی خیزدو آرزویش را برآورده می‌کند، یعنی برخی از آبنه‌ها هرگاه جماع کننده رافاعل خود حس می‌کنند وهنگامی که مفعول واقع می‌شوند، آلت تناسلیشان برمی خیزد و آرزوی جماع در آن‌ها نیرو می‌گیرد و آب پشت ایشان نیز می‌ریزد و از این اشتیاق آسو ده می‌شوند. ریزش آب پشت ممکن است خود به خود باشد یاخودابنه با دست آب پشت را به بیرون بریزد.

  برخی از آبنه‌ها زمانی که با آن‌ها جماع می‌شود، با اینکه آرزوشان نیرو می‌گیردامانمی توانند اب پشت بریزند، لیکن آمادگی پیدا می‌کنند که باغیری جماع کنند.

  جان کلام ا ین که باید این عادت را ازپست فطرتی، بی‌اخلاقی، بدخوئی و مزاج زنانه یک مرددانست. برخی که به این کارننگین خو می‌گیرندکسانی هستند که تن زیبا‌تر از تن نرینه گان دیگردارند

  این را بدان، هرچه در این باره بگویند که با این بیان ما که ذکر شد مطابقت نداشته باشد، هیچ اساسی ندارد، مساله همین است که ماگفتیم. جاهل‌ترین پزشک پزشکی است که می‌خواهد این چنین بیماران را درمان کند.

  بیماری آن‌ها وهمی (روانی) است واصلاًربطی به حالات جسمانی ندارد. تنها درمانی که در این باره مفید می‌باشد آن است که اندوهگین شوند، گرسنه شوند، بی‌خوابی بکشند، آن‌ها راکتک بزنند و به هروسیله‌ای که باشد این آرزوی ننگ آور را در آن‌ها کاهش دهند و بالاخره از بین ببرند

  اگر به این بیماری خطرناک آلوده شده‌اید برای درمان آن با داروهای گیاهی با ما تماس بگیرید
  http://attar89.blogfa.com/post-149.aspx
  من به هر دو جنس تمایلدارم امابه گی بیشتر، ایا این بیماری محسوب میشه لطفا کمک کنید.
  با سلام
  خیر انسان سالم تمایلاتش به طرف دفع شهوت معطوف است به هر طریقی که باشدو
  حالا انسان مومن و با تقوا خود را از گناه و آلودگی حفظ می کند.
  سلام
  دوستانی در نظراتشون  به ژنی بودن و یا هرمونی بودنه ، کشش و میل جنسی به هم جنس اشاره کردن ، خوب این قضیه از دو دید متفاوت ، دارای معناهای جداگانه ایست که به هیچ وجه در کنار هم قرار نمیگیرند ،، برای شخص مفعول چنانچه ظاهری مردانه و باطنی با خصوصیات زنانه داشته باشد ، قضیه ی ژنی بودن این بیماری ودر اصل معلولیت ، قابل درک و فهمه ، اما این معلولیت هیچگاه مجوزی برای بی بندو باری نیست ،، در نهایت میل جنسیه این چنین افرادی ،، به اندازه ی  میل جنسیه یک خانم به مردها خواهد شد ،، اما آیا شارع در جایی آورده که چنانچه زنها نتوانستند ازدواج شرعی کنند ، به  هرزگی و بی بند و باری  رو بیاورند ، واز این نعمت در این راه بهره برداری کنند ، آیا مگر زن بودن یک امر ژنی نیست که در ابتدایی ترین مرحله ی خلقت یک انسان در رحم مادر اتفاق میفته و جنسیتش مشخص میشه؟؟؟ ،، پس بهتره که بدونیم ، تعاریف علمی از بیماریها ، هیچ خدشه ای به دستورات وتعالیم الهی نمیتونه وارد کنه ،، مشکل بعضی از ماها اینه که فرق یک دین الهی رو با یک ائیدؤلوژی ساخته ی دست بشر رو نمیدونیم ،، فکر میکنیم همونطوری که میشه یک ائیدؤلوژی رو زیر سؤال ببریم ، (چون ساخته ی ذهن ناقصه بشره ) ،،،میتونیم نعوذبالله دین رو هم نسخ کنیم ،، اعتقاد شدیده منه که :تمام دستورات شارع مقدس قابله دفاعند، اما چون ذات دین ماورای عقل انسان آمده ((که همین مسئله باعث هدایتگریه دینه )) و در تفسیر دین ،، ظالمین روزگار ، فرصت تفسیر کامل دین رو به ائمه ندادند، در بعضی از احکام علت رو نمیدونیم ، ولی با توجه به ایمانی که به خدا و رسولش واولیائش داریم ، همه رو روی چشممون میذاریم ، الانه که گوشیم خاموش بشه ، شارژرم ندارم ، ادامه در کامنت بعدی ، انشا الله، حتمن ادامه ی بحثی رو که باز کردم بخونید ،یا علی مدد
  سلام
  این حکایت رو توی کتاب « قضاوت های امیرالمومنین » (عجایب الاحکام) خونده م
  با سلام
  با عرض خسته نباسید به کسانی که دوست دارن حقیقت همجنس گرا بودن بفهمن نیازی نیست بیان اینجا فقط کافیه برن یه کتاب مبانی علم ژنتیک بخرن و بخونن این کتاب داره تو تمام دانشگاها ایران تدریس میشه واشکارا توضیح میده که همجنسگرا بودن بخاطر اختلالات ژنتیکی ویا درمواردی هرمونی هست که قابل درمان هم نیست نظام وظیفه ایران داره به گی ها معافیت میده البته با تایید پزشک،بعد چطور ممکنه اختیاری باشه من واسه همه احترام قاعلم اما بهتره کمی عقلانی عمل کنیم مطالعه کنید تا آگاهی تون افزایش پیداکنه با سپاس
  خدایا من گناهکارم قبول! من زیانکار قبول! من ریاکارم قبول! اما برای رسیدن به اهدافم از تو و دین تو و اولای تو مایه نمیگذارم! به اونها دروغ نمیبندم! میگن هرچه دروغ روبزگتر میگی احساس میکنی راست تره! اخه چرا حرفی میزنی که وقتی عکس اون صادق بشه امام و دین زیر سوال میرهمیره. این اگه درسته ثابت کن من خودم و چند نفری که گی هستن و میشناسم رو میارم پیش تو اقرار به اشتباه میکنیم ثابت کردنش مثل آب خوذدنه
  تاوقتی که باخداوپیغمبر باشیم شیطان سراغمون نمیاد.
  بله حق با شماست
  تاوقتی که نمازهامون به موقع بخونیم شیطان جرئت نزدیک شدن به مارو نداره.
  ما از کجا بفهمیم این حدیثهایی که روایت میشن صحت دارن...خدا تاکید کرده تو کتابش که بخشنده و مهربونه و جزای چنین کاری اگه با آتیش زدن تو دنیا یا گردن زدن داده میشه خوب باید تفاوتی بین داعش و اسلام خودمون نزاریم........راستش من خودم احساس میکنم همجنسگرام...توبه کردم و الان دوماهه دست به گناهی نزدم...ولی انگاری پشیمون شدم و میترسم توبم رو بشکنم چون بزور جلو خودمو گرفتم...کمکم کنید لطفا به ایملم جواب بفرستینhossein.hhhok@yahoo.com
  سلام و درود بر شما
  ممنون از حضور گرمتون در گناه شناسی
  ببخشید که جوابتون رو دیر میدم
  خداوند جای خودش بخشنده و مهربانه جای خودش هم قهار و منتقم
  احکام جزائی اسلام بیشترشون جنبه پیشگیری دارن از جمله حکم لواط و اگر دقت کرده باشین شرط اثباتش خیلی سخته.
  اینکه کار خودتون رو اشتباه دونسته و توبه کردید 90 درصد مشکل حله!
  نمازتون رو سر موقع و با توجه بیشتر بخونید انشالله خدا دستتون رو میگیره.
  ماه رمضون هم نزدیکه وفرصت بسیار خوبی برای پاک شدن
  سلام
  خسته نباشید فقط باید بگم ممنووون
  واقعا ب دردم خورد
  سلام
  موفق باشید
  ممنون
  ببخشید دوست عزیز
  اما همجنس گرایی که دست خود ادم نیست.یهو میبینه به جنس مخالف تمایل نداره.این یه نوع بیماریه.حالا این سوال پیش اومده برام.کسی که همجنس گراست,اما همجنس باز نیست چی؟؟اینم گناهه؟؟
  سلام دوست عزیز
  این کار اختیاری است و انسان می تواند ریشه این میل را در خود بخشکاند!
  همجنس گرایی به معنایی که گفتید اگر به عمل منفور ختم نشه گناهی نداره!
  در پناه حق
  لطف کن از این داستان ها بگو وراجب حجاب
  سلام
  بروی چشم حتما

  وبلاگ خیلی  خوبی دارین خوشحال میشم

  ب وبلاگ منم سر بزنید

  اگه اینطوره پس تو این دور و زمونه خیلی از قبرا باید خالی باشه...؟؟؟!!!


  بعید نیست!!
  بزودی داستانی مربوط به دوران معاصر را هم بارگزاری خواهم کرد!
  یا حق
  بسم الله الرحمن الرحیم
  حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام:
  الذُّنوبُ الدّاءُ، و الدَّواءُ الاستغِفارُ، و الشِّفاءُ أن لا تَعودَ.
  گناهان بیماری‎اند و دارو استغفار است و شفایش به این است که به گناه باز نگردند.
  با توجه به حدیث شریف بیماری جامعه ما و افراد آن گناه است و بدترین بیماری آن است که صاحب آن از وجودش مطلع نباشد یا آنرا بیماری نداند.
  سعی بنده این است که به عنوان یک طلبه علوم دینی به انجام وظیفه در جبهه جهاد جنگ نرم به معرفی مصادیق، ریشه ها و علل بروز گناهان، آثار و عواقب دنیوی و اخروی، معرفی راه های پیشگیری و درمان گناه بپردازم.
  در ضمن محوریت با بحثهای گناهان شایع و مبتلی به است.
  باشد که مرضی رضای پروردگار متعال و باعث خشنودی مولایمان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف واقع شود.
  موضوعات
  پیوندها

  طراح و مدیر سایت:سید محمد علوی زاده

  کپی برداری از مطالب با ذکر منبع و افزودن لینکش سایت باعث امتنان و مسرت است و بدون آن بلامانع.