گناه شناسی

سیصد و سیزده فدائی منجی انسانهایی هستند حلال زاده، با تربیتی درست، با ایمانی استوار چون کوه، دارای کسب حلال و گوش،چشم،زبان،شکم و دامن پاک

موجبات ورود به بهشت و دخول به جهنم در حین مرگ

 • ۴۳۶ نمایش
 • پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله:

  الْمُوْجِبَتَانِ: مَنْ مَاتَ یَشْهَدْ أَنْ لا الهَ إلّااللّهُ دَخَلَ الْجَنَّةَ وَمَنْ مَاتَ یُشْرِکْ بِاللّهِ دَخَلَ النَّارَ

  دو چیز موجب دو چیز است: یکی مرگ با شهادت به «لا اله الا اللّه» که سبب ورود به بهشت است و دیگر، شرک که مردن با آن باعث دخول به جهنم است.

  «جامع الأخبار: 1/ 50، فصل 24؛ بحار الأنوار: 3/ 4، باب 1، حدیث 10.»

  خواهشا جواب بنده رو بدید-شما بنده را انسان به حساب می ارید یا حیوان.شما بنده را چی به حساب می ارید-یک مریض-خوب هر چی می خواهید به حساب بیارید من فقط می خواهم بدونم شما مرا دوست دارید یانه-هر چی می خواهید بگید بگید من فقط می خواهم بفهمم شما بنده را حالا ادم حیوون مریض هر چیزی که هستم دوست دارید یا نه-خدا منو دوست نداشته باشه مهم نیست مهم شخص جناب عالی هستید.حالا بگو ببینم دوستم داری یا نه؟اقای علوی زاده حالا حالاها با هم کار داریم.
  هیچ کاری با شما ندارم
  هیچ حسی هم به شما ندارم
  لطفا دیگه تو این وبلاگ کامنت نذارید
  در ضمن منتظر پلیس فتا هم باشید
  بسم الله الرحمن الرحیم
  حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام:
  الذُّنوبُ الدّاءُ، و الدَّواءُ الاستغِفارُ، و الشِّفاءُ أن لا تَعودَ.
  گناهان بیماری‎اند و دارو استغفار است و شفایش به این است که به گناه باز نگردند.
  با توجه به حدیث شریف بیماری جامعه ما و افراد آن گناه است و بدترین بیماری آن است که صاحب آن از وجودش مطلع نباشد یا آنرا بیماری نداند.
  سعی بنده این است که به عنوان یک طلبه علوم دینی به انجام وظیفه در جبهه جهاد جنگ نرم به معرفی مصادیق، ریشه ها و علل بروز گناهان، آثار و عواقب دنیوی و اخروی، معرفی راه های پیشگیری و درمان گناه بپردازم.
  در ضمن محوریت با بحثهای گناهان شایع و مبتلی به است.
  باشد که مرضی رضای پروردگار متعال و باعث خشنودی مولایمان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف واقع شود.
  موضوعات
  پیوندها
  Designed By Erfan Powered by Bayan