گناه شناسی

سیصد و سیزده فدائی منجی انسانهایی هستند حلال زاده، با تربیتی درست، با ایمانی استوار چون کوه، دارای کسب حلال و گوش،چشم،زبان،شکم و دامن پاک

قدرت شیطانی زن آلوده + پوستر

 • ۲۴۷۱ نمایش
 • متن روایت فوق:

  حضرت امام باقر (علیه السلامفرمود )  زنى هرزه گرد با چند نفر از جوانان بنى اسرائیل مصادف شد. با قیافه به ظاهر آراسته خود آنها را فریفت . یکى از جوانان به دیگرى گفت اگر فلان عابد هم این زن را ببیند فریفته اش ‍ خواهد شد. زن آلوده این سخن را شنید، گفت به خدا سوگند تا او را نفریبم به خانه برنمى گردم .

   

  هنگام شب به محل عابد رفت در را کوبید گفت زنى بى پناهم امشب مرا در خانه خود جاى ده . عابد امتناع ورزید. زن گفت چند نفر جوان مرا تعقیب مى کنند اگر راهم ندهى ، آنها برسند از چنگشان خلاصى نخواهم داشت(حربه های شیطانی زنان!!!! از مکر زن غافل مشو!!) . عابد این حرف را که شنید او را اجازه ورود داد (خلوت با نامحرم!!!! جایی که شیطان وعده داده که همیشه آنجا حضور خواهد داشت و اگر دو نفر نامحرم درجایی خلوت کردند وعده صادق داده که نفر سوم او باشد!!)همین که داخل خانه شد لباس از تن خود بیرون کرد و قامت دلاراى خویش را در مقابل او جلوه داد.

  چشم عابد به پیکر زیبا و اندام دلفریب او افتاد. چنان تحت تاءثیر غریزه جنسى واقع شد که بى اختیار دست خود را بر اندامش نهاد.(نگاه آلوده تیریست از تیرهای شیطان!!)

  در این موقع ناگاه به خود آمده متوجه شد(نسخه شفا بخشیاد خدا!! «فَاذْکُرُونی‏ أَذْکُرْکُمْ»(بقره/152) یادم باشید، یادتان هستمامکان ندارد کسی یک عمر به یا خدا باشد و خدا او را در لحظات حساس فراموش کند!! امکان ندارد که در لحظات حساس کسی یاد خدا بیفتد از او کمک بخواهد و خدا او را یاد نکند و دستش را نگیرد!!!)  چه از او سرزده دیگى بر سر بار داشت ، براى تهیه غذا زیر آن آتشى افروخته بود. جلو رفت دست خود را بر آتش نهاد زن پرسید چه کاریست که از تو سر مى زند؟ جواب داد دست من خود سرانه کارى کرد او را کیفر مى دهم(نسخه شفا بخش دیگر: یاد جهنم و عذاب آخرت) از دیدن این وضع زن طاقت نیاورده ، از خانه او خارج شد در بین راه به عده اى از بنى اسرائیل برخورد، گفت فلان عابد را در خانه یابید که خود را آتش داد. وقتى آمدند مقدارى از دست او را سوخته یافتند.[i]  [i] . جزء 14 بحارالانوار، ص 492 چاپ آخوندىبه نقل تبیان

  ذکر من ، تسبیح من،ورد زبان من علی است

  جان من جانان من روح و روان من علی است

  تا علی دارم ندارم کار با غیر علی

  شکر الله حاصل عمر گران من علی است

  میلاد امام علی (ع) مبارک باد.  با تشکر از حضور شما  در وبلاگ مذهبی – تشنه ولایت

   

   

  چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳ , ۱۲:۴۵ پایگاه مجازی لبیک ...
  سلام،
  در صورت تمایل بفرمایید تا تبادل لینک صورت بدیم،
  یا علی....
  امان از زلیخاهای این دوره..امان
  سلام
  پنجروک منتظر قدوم شماست.
  سلام علیکم
  انشاءالله حتما
  سلام. جالبه! از سایت مفاتیح بازدید فرمایید. نظرات شما راهگشای ماست.
  سلام علیکم
  انشاءالله حتما
  بسم الله الرحمن الرحیم
  حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام:
  الذُّنوبُ الدّاءُ، و الدَّواءُ الاستغِفارُ، و الشِّفاءُ أن لا تَعودَ.
  گناهان بیماری‎اند و دارو استغفار است و شفایش به این است که به گناه باز نگردند.
  با توجه به حدیث شریف بیماری جامعه ما و افراد آن گناه است و بدترین بیماری آن است که صاحب آن از وجودش مطلع نباشد یا آنرا بیماری نداند.
  سعی بنده این است که به عنوان یک طلبه علوم دینی به انجام وظیفه در جبهه جهاد جنگ نرم به معرفی مصادیق، ریشه ها و علل بروز گناهان، آثار و عواقب دنیوی و اخروی، معرفی راه های پیشگیری و درمان گناه بپردازم.
  در ضمن محوریت با بحثهای گناهان شایع و مبتلی به است.
  باشد که مرضی رضای پروردگار متعال و باعث خشنودی مولایمان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف واقع شود.
  موضوعات
  پیوندها
  Designed By Erfan Powered by Bayan