گناه شناسی

سیصد و سیزده فدائی منجی انسانهایی هستند حلال زاده، با تربیتی درست، با ایمانی استوار چون کوه، دارای کسب حلال و گوش،چشم،زبان،شکم و دامن پاک

سگ بازی فوتبالیستها و بازیگران مملکت اسلامی!!+تصاویر

 • ۱۰۱۴۱ نمایش
 • افسوس و آه از جامعه اسلامی و الگوهای غیر اسلامی و ضد اسلامی بی‎شمار!!!!

  اگر این چهره ها که به لطف الهی و پول های مردم از ثروتهای میلیاردی برخوردار شده اند، بدلیل حس تنهایی!!! یا به این حیوانات روی می آورند یا در بدنبال یک همدم دوست داشتنی می گردند و یا.... بهتر نیست بجای اینکه تنها سگ بازی با سگهای چندین ملیونی!!! را از هالیوودی ها و ورزشکاران کشورهای بیگانه و غربی یاد بگیرند، کمی هم رسم زیبای پذیرفتن سرپستی کودکان بیسرپرست و کارهای خیر دیگر خداپسندانه و اسلامی را در دستور کار خود قرار دهند!!!

  آیا سگ بازی و سنت یزیدی!!! نشانه فرهنگ و تمدن است!

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " مطالبه " درست نمی دانیم که چه به روز فرهنگ این مردم آمده و چرا بطور ناگهانی از آنچه هزاران سال بدان پایبند بوده اند دل بریده اند یا آنکه چرا خود را به خواب خرگوشی زده اند و اصلا هدفشان از اینگونه رفتارها و کارها چیست که برخی از آنها که برای مردم این سرزمین مهم تر و شناخته شده تر هستند و اسم و رسمی برای خود دست و پا کرده اند به چنان آفت هایی دچار شده اند که رساترین پیامش فاصله گرفتن از فرهنگ اسلامی است که حداقل در شناسنامه هایشان بعنوان دین قید شده است.

   

  سگ بازی اینبار تبدیل به سنت حسنه ای برای عده ای از بازیگران و ورزشکاران شده که راست راست راه می روند و جلوی در و همسایه پُز سگ های رنگ و لعابدارشان را می دهند و بدبختانه آنقدر هم به خواب غفلت فرو رفته اند که احساس می کنند سرگرم چه آپولو هوا کردنی هستد که با افتخار از خود و سگ محترماشان بصورت دست در گردن انداخته عکس یادگاری می گیرند و در شبکه های مجازی منتشر می کنند تا عده ای بیایند و عکس های جفتی این دو عزیز دلبسته را لایک کنند.

   

  باز هم اگر رابطه این چهره ها با سگ هایشان خصوصی باقی بماند و در سطح جامعه علنی نشود دردش کمتر است تا آنکه این عالیجنابان به سگ بازی تنها خودشان راضی نبوده و سعی در القاء چنین رسم و رسوم کج اندر کجی میان برخی جوانان جامعه که یک چشمشان به این افراد است و یک چشمشان به مد روز است بنمایند و نتیجه این شود که هر روز از در و همسایه می شنویم امروز فلانی با سگش تشریف بردن پارک قدمی بزنند و هوایی تازه کنند و اگر فرصت شد اختلاطی کنند.

   

  اگر این را می نویسم دلیلش این نیست که نسل اندر نسل ما با سگ جماعت مشکل داشته و آن را باعث و بانی تمام بدبختی های ملت می دانسته بلکه برعکس خوب می دانیم حیوانی مفید تر و وفادارتر از سگ در نظام خلقت آفریده نشده و تا آنجا که می شود باید در مصارف صحیح مانند پاسبانی، زلزله، شکار، کمک به پلیس و سایر موارد از این حیوان بهره برد.

   

  اما حقیقت این است که اینجا کشوری است که بیش از هزار سال است فرهنگش اسلامی است و بازیگران و وزرشکاران آن هم غالبا مسلمان هستند و بر هیچکس هم پوشیده نیست که مطابق قول پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) و ائمه معصومین (علیهم السلام) که هر زن و مرد مسلمان و شیعه ای قاعدتا باید بدان ها اعتقاد داشته باشد و احترام حرف هایشان را رعایت کند،سگ عین نجاست است و حتی باید جای دهانش را با خاک شست و وجودش در خانه برکت را می برد و فرشته به خانه ای که سگ در آن باشد وارد نمی شود.

  برای آنهایی که چنین حکمی را از پدر و مادرانشان نشنیده اند یا نشنیده گرفته اند اما یک سرچ ساده در اینترنت برایشان امکان پذیر است اثباتش چند ثانیه ای بیشتر زمان نمی برد.

   

  در عجب هستیم از اینکه در تمام دنیا مردم کشورها و بخصوص آنهایی که مردمی تر هستند سعی می کنند فرهنگ ها و رسوم اصیل و منحصر به فرد کشورخود را که برای هزاران سال پابرجا مانده را حفظ کنند،احیا کنند یا آنکه حتی بیافرینند اما در کشور ما که سابقه تمدن 2500 ساله دارد و 1400 سال است فرهنگ مستحکم اسلام تار و پود آن را محکم به هم بافته ،فاصله گرفتن از فرهنگ خود و دور انداختن باورهای اصیل امتیازی محسوب می شود که هر که معروف تر باشد، در این میدان بیشتر پیشتازی می کند.

   

  اگر این چهره ها که به لطف الهی و پول های مردم از وضع اقتصادی مناسبی برخوردارند بدلیل حس تنهایی به این حیوانات روی می آورند یا در بدنبال یک همدم دوست داشتنی می گردند بهتر است بجای اینکه تنها سگ بازی را از هالیوودی ها و ورزشکاران دیگر کشورها یاد بگیرند، کمی هم رسم زیبای پذیرفتن سرپستی کودکان بی سرپرست را در دستور کار خود قرار دهند و تا بجای هدر داند پول و احساساتشان برای سگ ها، آنرا برای همدم های بهتر و دوستداشتنی تری که از جنس خودشان خرج کنند تا هم دعای خیری نصیبشان شود و هم بانی گسترش رسم های زیبا در جامعه گسترش شوند.

   

  در پایان باید یادآور شد که لازم نیست برای هر مسئله ای که عده ای قلیل عمدا یا از روی نادانی گریبان گیر فرهنگ کشور می کنند پلیس و گشت ارشاد وارد شود و سایرین دست روی دست بگزارند و مانور آقا و خانم با سگشان در کوچه و بازار را تماشا کنند،بلکه حفظ فرهنگ و اصالت این مرز و بوم بر هر ایرانی مسلمان متعصبی واجب است و بهتر است آنهایی که به نماد ایرانی بودن در جامعه بدل می شوند سعی خود را در گسترش فرهنگ کشور خود نمایند نه آنکه نان این مملکت را بخورند و کارگری فرهنگ دیگران را بنمایند.

  مملکت اسلامیمون داره به کجا میرسه؟

  انقلاب کردیم که این بشه!!!

  زمان شاه خائن هم که اینها بودند!!

  جوانهامون جونشونو دادن که به اینجا برسیم!!!

  مسولین فرهنگی و مذهبی مملکت این تذهبون!!! کجا هستید!؟؟؟ خوابید؟؟ بیدارید؟؟ خودتون رو به خواب زده اید؟؟؟

  پولهای بیت المال که باید خرج فرهنگ و مذهب مردم بشه کجا هدر می ره؟؟؟
  پولهایی که باید خرج کار و تحصیل و ازدواج جوونها بشه تو جیب کیا ریخته میشه!؟؟؟

   

  شرمنده که این عکسها رو میذارم!!

  nmfipj2u9py8r8elg12

  ح. گلزار

   علی کریمی و سگ هایش

   علی کریمی و سگ هایش

  جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی | عکس های بازیگران ایرانی همراه سگشان | عکس های بازیگران زن ایرانی در کنار سگشان | عکس های بازیگران معروف ایرانی و سگشان | عکس های امین حیایی و سگش | عکس | عکس های جدید خاطره اسدی و سگش | عکس بازیگر ایرانی | حیوانات خانگی بازیگران | عکس بازیگران ایرانی و حیوانات خانگی شان | عکس بازیگران ایارین در کنار سگشان بهمن 92

  جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی | عکس های بازیگران ایرانی همراه سگشان | عکس های بازیگران زن ایرانی در کنار سگشان | عکس های بازیگران معروف ایرانی و سگشان | عکس های امین حیایی و سگش | عکس | عکس های جدید خاطره اسدی و سگش | عکس بازیگر ایرانی | حیوانات خانگی بازیگران | عکس بازیگران ایرانی و حیوانات خانگی شان | عکس بازیگران ایارین در کنار سگشان بهمن 92

  جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی | عکس های بازیگران ایرانی همراه سگشان | عکس های بازیگران زن ایرانی در کنار سگشان | عکس های بازیگران معروف ایرانی و سگشان | عکس های امین حیایی و سگش | عکس | عکس های جدید خاطره اسدی و سگش | عکس بازیگر ایرانی | حیوانات خانگی بازیگران | عکس بازیگران ایرانی و حیوانات خانگی شان | عکس بازیگران ایارین در کنار سگشان بهمن 92

  اسدی

  ش.دهقان

  آ.همتی

  رها در مادرانه


  نکته:

  از نظر دین مبین اسلام، خرید و فروش و نگهداشتن سگ گله، سگ نگهبان و سگ شکاری مشکلی ندارد! آنچه که حرام است خرید و فروش سگهای زینتی، سگ بازی، نگه داشتن سگ در منزل و ترویج فرهنگ یزیدی بیگانگان است!!

  برگرفته شده از : پایگاه خبری تحلیلی " مطالبه " ، جام نیوز و گوگل و ....

  مطالب مرتبط:

  دمشون گرم. همشون عشقن هم سگشون هم خودشون.
  خدایا به منم یک سگ بده.
  عاشق سگم.
  با سلام نظرات دوستان رو خوندم جالب بود یک نکته ای که هست اسلام ناب محمدی از همان زمان پیامبر برای گسترش با مشکلاتی روبه رو بود ولی پیاده کردن دین مبین اسلام با پایین آوردن ارزش انسان نیست نباید نگاه ابزاری به دین کرد زیرا باعث تبعات زیادی می شود اگر هر کسی چه مسلمان چه در هر دین دیگری و چه کافر نگاه کلی از آفرینش جهان داشته باشد می داند که هر موجودی در روی این کره خاکی هدفی برایش مقدر شده البته بحث غریزه به کنار. انسان که خود یک حیوان ناطق هست با اختیار خود در طول زندگی تصمیمات درست و گاها " اشنباهی را می گیرد ولی در آخر به خدای خود نزدیک می شود به نظر من نگه داشتن حیوانات چه شیر چه ببر چه گربه و چه سگ و غیره برای کمک به آنها و از طرفی کمک به روحیه خود انسان هست آخرین تحقیقات نشان داده بیمارانی که داری حیوان خانگی هستند روند بهبودی آنها سریع تر اتفاق می افتد البته این مطلب باز هست و جای حرف بسیار . خوشحال میشم نظرات شمارو رو بخونیم و تا اونجا که بتونیم یاد بگیریم
  سلام علیکم
  اسلام مخالفتی با نگهداشتن حیوانات مفید در منزل ندارد البته با رعایت شرایط طهارت و نجاست.
  سلام.شما که انقدر دم از اسلام میزنید چرا به راحتی با ابروی این افراد بازی میکنید.ای کاش یاد میگرفتیم از روی یه عکس در مورد کسی قضاوت نکنیم.شما که دم از اسلام میزنید اول برید تحقیق کنید این ادما کار خیرخواهان میکنن یا نه.برید بپرسید که اقای علی کریمی برای بلند قدترین مرد ایران چه کارهایی کرد که شما حتی یک هزارمشم انجام نمیدی.شما اگه متمدن بودی قضاوت نمیکردی.
  سلام
  خیرخواهی جای خودش سگ بازی و فساد هم جای خودش!
  الگو شدن اینها هم جای خودش!؟؟؟؟

  لطفا  این مطلب را ببذارید برای دفاعیه ازخودم.نوشتید: اظهار نظر شما در مورد ولایت فقیه مار ا به یاد داعش و وهابیت انداخت که همه چیز را کفر محض و همه را کافر میدانستند.ج-آیا کسیکه خانواده شهید است و ولایت ائمه علیهم السلام را با دل و جان پذیرفته وتا حد مرگ پاش ایستاداست- (فقط روزگارانی که برمن گذشته را بایستی ببینی، غم ودرد و غربت ،علی علیه السلام فرمودند کسیکه محبت من در دلش باشد باید طعم فقر را بچشد،تو از این مجمل بخوان حدیث مفصل را)-با داعش و وهابیت مقایسه میکنید « سَاءَ مَا یحْکُمُونَ»الجاثیه21

  لطفا این بحث را ادامه ندهید .ج- دیگر ادامه نمی دهم .من فقط نظرم را در مور د گناه بدعت نوشتم که با تهمتهای سرکار مواجه شدم وبغیر علم حکم کردی.اولین کسانی که  بدعت در دین گذاشتند وبر آن اصرار داشتند ، خلفا راشدین  ومعاویه وامثالهم بودند وگرنه ایران پادشاهان زیادی داشته وازدین سوء استفاده نمیکردند .والسلام . هَذَا فِرَاقُ بَینِی وَبَینِکَ کهف 78

  شماکه مقایسه خود را با داعش و وهابیت بر نمی تابید پس به چه حقی ولایت فقیه را ولایت کفر و شیطان می نامید در حالی که بسیاری از فقهای شیعه بدان معتقدند و یا با وجود مخالفت و ضدیت مثل شما  حکم نمی کنند .
  یا حق

  نوشتید; از این«هههههههههههههه!!!!! و

   خخخخخخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟» روحیه استدلالی و منطقی شما پیداست.ج-آخ برادر من، سگ بازی دلیل و برهان واستدلال میخواهد چه آشی چه کشکی یک مسئله فقهی،احکامی هستش من هم مثل بقی نظرمو گفتم: مشکل ازسگ نیست داداش(سگ مخلوق خداست) مشکل ازآقایانیه که تفاخر وتکاثر را رواج میدهنددددددد. دراروپا به علاوه این موارد کمبود عاطفه هم دارند (شما توجه نکردید)مطالب دیگررو برا خنده گذاشتم

  خدایی من ماندم این سگها قشنگند یا صاحباش

  شنیدید یزید سگبازبوده،من از یکی ازدوستام شنیدم(خودم ندیدم)شمر بن ذوالجوشن  دورگه بوده!!!حالا من ماندم مادرش سگ بوده یا پدرش!!!!

  اظهار نظر شما در مورد ولایت فقیه مار ا به یاد داعش و وهابیت انداخت که همه چیز را کفر محض و همه را کافر میدانستند.
  بزرگترین مخالفین نظریه فقیه معتقدین این نظریه را تکفیر نکرده اند!!! آن وقت شما...؟
  شما در مورد ولایت فقیه دلیل می خواستید که به قول خودتون فقها فقط دلیل عقلی داشتند که خودتان واقف و معترفید که عقل یکی از ادله اربعه استنباط است.
  برای دیدن ادله دیگر فقط کافی است روی این لینک کلیک کنید.
  https://www.google.com/search?q=%D8%A7%D8%AF%D9%84%D9%87+%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%81%D9%82%D9%8A%D9%87&ie=utf-8&oe=utf-8

  لطفا این بحث را ادامه ندهید نه فرصت دارم و نه موضوع وبلاگ بنده این مطلب است
  مملکت اسلامی هههههههههههههه!!!!!                                                                                               آقایان داداشام، مشکل ازسگ نیست داداش(سگ مخلوق خداست) مشکل ازآقایانیه که تفاخر وتکاثر را رواج میدهنددددددد. دراروپا به علاوه این موارد کمبود عاطفه هم دارند علتش هم اینکه با سگها ازدواج میکنند خخخخخخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  از این
  «هههههههههههههه!!!!!     
  و
   خخخخخخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟»
  روحیه استدلالی و منطقی شما پیداست.
  نجاست باکثیفی وبیماری فرق داره.ازخودتون نظرندید ببینید نظر اسلام چیه.سگ برای نگهبانی وشکار اشکال نداره و بایدگوشه حیاط باشه نه بغل وتو خونه.نظراسلام اینه مراجعه کنیدبه رساله ها.زمان پیامبرواکسن نبودبرای همه حیوانا نبود
  هر کسی مسئول زندگی خودشه دخالت در زندگی دیگران بزرگترین گناهه وبعدم هیچ کجای دین گفته نشده حیوون نگه ندارید چقدر تحریف میکنید اسلامو همین کارارو میکنید همه رو برگردوندن ازتون وبه قول شما به بلاد کفر گرویدند محبت کردن به حیوانات رسیدگی کردن بهشون درمان کردن دردشون همه برکت می یاره تو زندگی اونایی که به اسم دین سگ کشی میکنن خود شیطانن نه اینایی که یک حیوون بغل کردن وبهش محبت میکنن بعد از کجا میدونین اینا از شما بدترن چرا همش قضاوتتون رو ظاهر آدماس از کجا میدونید کار خیر نمیکنن این آدما یا به بچه بی سرپرست سرپرستی نمیکنن مگه هر کی هر کاری کرد باید بیاد به اطلاع شما برسونه یا جار بزنه تو گوش منو وشما این حرفاتون واین کاراتون بدتر چهره اسلامو خراب تر میکنه تا کاری که اونا انجام میدن وهیچ ایرادی درش نیست 
  با سلام
  کارهای خوب و خیر افراد دلیل بر خوب بودن بقیه کارهاشون نیست.
  سگ نگه داشتن برای نگهبانی، شکار و گله جائزه البته با رعایت جوانب طهارت و نجاست نه سگ بازی و سگ داری برای قر و پز!!
  در روایا از معصومین ع هست که سگ از بزاق و آب دهان ابلیس خلق شده است.
  خوب کسی که به جهان آخرت و ملاقات خدا اعتقاد نداره و یک عمری مثل حیوانات زندگی کرده و چریده و معصیت خدا کرده و پولهای حرام و شبهه ناک خورده باید هم با حیوانات نجسی مثل سگ همنشین و همراه باشه. کبوتر با کبوتر باز با باز. انسان لا انسان همنشینه و حیوان انسان نما هم با حیوانات همنشینه از جمله سگ.
  آی گفتی آخه سگ لیاقت محبت داره؟؟؟
  آقا اصن ب شما چ!!!مردم دوس دارن سگ نگه دارن.مگه پیامبر گف تو زندگی مردم دخالت کنید ببینید چی دارن آبروشونو ببرید.من خودم سگ دارم خیلی هم خوبه. دلیل اینکه پیامبر گفته بود سگ حرامه اینه ک اون موقع واکسن و دامپزشک نبود و همه سگا مریض بودن ولی الان علم پیشرفت کرده و با ی واکسن سگ از مریضی ها دور میشه.
  سگ داشتن حرام نیست
  سگ بازی و پیاده کردن فرهنگ بیگانه و کفر حرام است
  با سلام و عرض ادب و احترام
  پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوت گم شد سگ اصحاب کهف روزی چندی نیکان گرفت و مردم شد
  دوستان عزیز بین نگه داشتن حیوانات خانگی با سگ بازی و امثالهم متفاوت است. تا جایی که من اطلاع دارم در اسلام سگ به دو دسته تقسیم می شود. سگ به اصلاح ولگرد و سگ تربیت شده که بر سه قسم است. سگ شکاری. سگ گله و سگ نگهبان
  در اسلام نژاد شناسی سگ نداریم. بر اساس ابعاد و اندازه تقسیم صورت نگرفته. رنگ مهم نیست. مثلا برای توضیح سگ نگهبان نگفتند باید از نژاد هاسکی باشد یا دو متری باشد. ملاک اصلی تربیت شدن است. تصاویری که نشان دادید تماما سگ های تربیت شده هستند. شاید گلزار با سگش به شکار میرود یا از او نگه بانی میکنند.
  البته نجس و پاک بودن مسله یه چیز است. نگاهداری و مراقب از این حیوانات خانگی مسله ای دیگر که نباید این هارا با هم در هم آمیخت.
  مضاف بر آنکه در نظراتی که ارائه شد بیشتر حسادت درونی نسبت به موقعیت و اموال این افراد به نظر میرسید.
  که امیدوارم من اشتباه در ک کرده باشم. مسله بعدی انتشار پاره ای از این عکس ها و دلیل باز نشر انهاست. چندین روز قبل حادثه ناگوار رخ داد و آن گشتن سگ های بیگناه با تزریق اسید بود. به قدری دلها رنجیده کرد که این دوستان برای حمایت از حیوانات که با زجری غیر قابل تصور برای هر فرد دیندار و بیدین دلش به درد میاد این عکس هارو در سایت‌هایی شخصی گذاشتند.
  در مورد اینکه اینها برند کودک بی سرپرست کمک کنن یا فقیر و مستمند تا جایی که من میدونم خیلیها این افراد به انجمن محک کمک میکنند یا کودکان سرطانی. در مورد علی کریمی اطلاع عینی و موسق دارم. در کارهایی خیر کمیت مهم نیست کفیت مهم نیست. انواع مهم نیست. کار خیر خیر است. مثلا اگر کسی نماز میخونه نمیگن روزه نگیر برو نماز بیشتر بخون. کار خیر انواعی داره و حمایت از حیوانات هم نوعی از آن است. مسل اینکه به دولت بگیم چرا جاده میسازی برو هی ترن بساز هم سریع تره هم ارزون تر هم قابل اعتماد تر.
  در پناه خدایی باشید که همه موجودات رو آفرید و اسما وصفات الهی قرار داد و روح خود و حیات رو در همه دمید. به جاندار و بی جان قسم یاد کرد. و خلقت موجودات رو مایع شناخت خدا و نزدیکی به او قرار داد برای آنها که پند گیرند
  يكشنبه ۱۹ بهمن ۹۳ , ۲۰:۲۴ در جست و جوی نجس بودن سگ
  خیلی ببخشیدا ولی وقتی به سگ محبت میکنی تا آخر عمرش بهت وفادار میمونه ولی آدما چی؟زود تا یه چیزی شد سعی میکنن تو رو از سر خودشون باز کنن و برن سراغ یکی دیگه حتی بهترین دوست های آدمم همین طور هستن اطلا به نظر من نجاست تو رفتار ما آدما هست نه تو بدن سگا
  اینکه سگ بعضی صفات خوب داره چه ربطی به نجاستش داره!!؟؟؟
  رفتار نجس هم معنی نداره!
  درسته هر کی سگ نگه میداره باید مواظب نجس بودنشم باشه .اگه نجس بودنش رو رعایت کنیم خیلی بهتره .خودم هر روز لباسهامو میشورم چون نجس ... تا باعث گناه نشوم .خیلی ممنون از وبلاگتون.
  ما در جامعه ای زندگی میکنیم که دینمان بالاترین ارزش را برای انسان قائل است و آنرا اشرف مخلوقات می داند. مشکل از کجاست که ما بجای انس گرفتن با یکدیگر و همدم شدن باهم با سگ همدم شده ایم.....!
  بهتر نیست بجای خرج کردن این پولها از این مسیر آنرا خرج جوانهایی کنیم که نیاز به شغل و ازدواج دارن...؟
  چقدر غفلت؟ به کجا داریم میریم؟
  آیا این سگ بازها طعم انفاق کردن را نچشیده اند که پولشان را در این راه خرج می کنن؟
  واقعا خیلی خوب بود.هر چقدر بیشتر برا سگ هزینه کنی بازم کمه.چون سگها تا اخرش هوای صاحبشون رو دارن وحتی خودشان را ب خطر می اندازند وچیزهای دیگه. این انسان است ک سگ را بد نشان میدهد و خود را خوب . همین انسان گوش این حیوان مهربان را میبرد.یا ب جنگ انداختن میبرد.و وقتی ک سگ پیر میشود رهایش میکند و یک سگ جوان میگیرد تا از اموالش مواظبت کند اما این حیوان دوباره بر میگردد وجلو در خانه میخوابد .حالا شما بگویید این حیوان بد است یا بعضی از انسان ها ک میگویند سگ کثیف ترین حیوان است.ادرس وبلاگwww.mahdi-best.blogfa.com
  سلام
  وفای سگ ربطی به نجس بودن اون نداره!
  معنی نجس و کثیف هم فرق داره!
   دیدین این ادبیات رفتاری عزیزان جای تعجب نداره  اجتنا ب ناپذیر بودن این مسائل امری تاریخی هست  تنها جای تاصف بنده اینجاست چرا شما این مسائل رو ناخاسته بزرگ میکنین اهمیت ندادن به این موضوعات بهترین جنگ عاقلانه است خواهش میکنم بیشتر تدبیر کنید
  سلام
  ما از رفتار اینها تعجب نمیکنیم بلکه از بزرگ شدن اینها توسط رسانه مملکت اسلامی و بیت المال  و  همچنین سکوت بزرگان در این مورد تعجب میکنیم!
  ایول به اینا میگن آدم دمشون گرم...
  عشقید ...منم مث شماها سگ بازم...
  سلام بهتر نبود چهره ی این نفرات رو شطرنجی می کردید. با عرض و آبروی آدم ها به این سادگی برخورد نکنید . اگه این تصاویر رو رهبر معظم انقلاب ببینند چه می فرمایند آیا این نوع انتقاد درست است ؟

  آیت الله خامنه‌ای در نماز جمعه معروف چهارده خرداد که نقطه عطفی در تاریخ ایران بعد از فتنه ۸۸ بود هشدار محکمی به جوانان مومن دادند. هشداری که فقط جنبه‌ی اخلاقی نداشت. یک امر حکومتی بود. اینجور نباشد که مخالفت با یک کسى، ما را وادار کند که نسبت به آن کس از جاده‌ى حق تعدى کنیم:
  «جوان‌هاى انقلابى و مؤمن و عاشق امام، که حرف میزنند، مینویسند، اقدام میکنند؛ کاملاً رعایت کنید. اینجور نباشد که مخالفت با یک کسى، ما را وادار کند که نسبت به آن کس از جاده‌ى حق تعدى کنیم، تجاوز کنیم، ظلم کنیم؛ نه، ظلم نباید کرد. به هیچ کس نباید ظلم کرد.»

  موفق و موید باشید


  سلام
  ممنون از انتقادتان
  اگر این افراد سگ بازی را بی آبرویی می دانستند با افتخار عکسهای خود را در فضای مجازی پخش نمی کردند یا اجازه نمی دادند پخش شود!
  فلذا شطرنجی کردن تصویر اینها لزومی ندارد!
  یا حق

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/node/47021
  ما را از بروزرسانی خود آگاه
  و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir
  یا علی

  سگاشون خوشگلتر از خوشون هستند.
  لطفا اهانت نکنید!!!
  سلام واقعا براشون متعاسفم این جور ادما شدن الگوی نسل جدید کجان همت ها باکری ها و... بخدا شهدا ناراضی اند ازاینها وهم از خودمان که میگذاریم فرزندان میهنمان به این الگوهای کثیف روی ببرنند اول به خودم میگم بعدش به دیگروتو بریم ببینییم این شهدا کی بود ما کی هستیم به کجا داریم میریم با این  کارا
  الهم اعجل لاولیک الفرج
  واقعا برا یک مملکت اسلامی زشته ولی این سگ ها با قیافه ای صاحبانش مو نمیزنه تفاوتی نداره اصلا
  ما با توهین مخالفیم!
  مقصر کسانی هستند که بیت المال رو میریزند تو جیب اینها و بزرگشون میکنند، در واقع مطرح و بزرگشون می کنند!!!!
   سلام ممنونم که سر زدی به وبم واقعا میگم عاشق وبتونم  هر وقت اومدی یه سرم به من بزن خیلی خوشحال میشم  نظراتتم برام بگو خواهش میکنم آخه میخوام با وبت  رقیب بشه  نخند میدونم هنوز زوده ولی خواستن توانستنه بازم ممنون
  خیلی براشون متاسفم
  کاش به قوله شما پولاشونو تو کار خیر مثل ( سرپرستی کودکان یتیم یا به سراغه کودکان سرطانی میرفتنو تو تهیه دارو بهشون کمک میکردن یا دسته دوتا جوونو گرفته راهیه خونه بخت یا بانیه خیری برای خیریه ها و غیره )
  اینهمه کار میتون انجام بدن اما بجاش!!!!

  بسم الله الرحمن الرحیم
  حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام:
  الذُّنوبُ الدّاءُ، و الدَّواءُ الاستغِفارُ، و الشِّفاءُ أن لا تَعودَ.
  گناهان بیماری‎اند و دارو استغفار است و شفایش به این است که به گناه باز نگردند.
  با توجه به حدیث شریف بیماری جامعه ما و افراد آن گناه است و بدترین بیماری آن است که صاحب آن از وجودش مطلع نباشد یا آنرا بیماری نداند.
  سعی بنده این است که به عنوان یک طلبه علوم دینی به انجام وظیفه در جبهه جهاد جنگ نرم به معرفی مصادیق، ریشه ها و علل بروز گناهان، آثار و عواقب دنیوی و اخروی، معرفی راه های پیشگیری و درمان گناه بپردازم.
  در ضمن محوریت با بحثهای گناهان شایع و مبتلی به است.
  باشد که مرضی رضای پروردگار متعال و باعث خشنودی مولایمان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف واقع شود.
  موضوعات
  پیوندها
  Designed By Erfan Powered by Bayan