دانلود فیلم
مدت زمان: 3 دقیقه 1 ثانیه

آن روزهایی که دشمنان با دست بر روی ماشه تیر جنگ سخت را بر پیشانی بسیجیان می چکانده و آنان را از پای در می آورند ملت ایران روز به روز به هیجان می آمد و غرور و بالندگی آن افزایش پیدا می کرد.

خاکریزهای دیروزی در پشت خطوط نبرد پر از معنویت، ایثار و شکوه یک ملت تازه انقلاب کرده بود، اما مادامی که جنگ تحمیلی در سال ۶۷ به اتمام رسید دشمنان چشم و گوش بریده نه تنها هجوم علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را قطع نکردند بلکه در میدان دیگری با عنوان تهاجم فرهنگی با استفاده از فیلمهای و موسیقیهای مبتذل و حرام با استفاده از نوار و سی دی های بسیار ارزان!!! و سپس با استفاده از اینترنت و ماهواره  به جان خانواده ها و جوانان و نوجوانان پاک سرشت ایران اسلامی افتادند.

عرصه هایی که دشمنان بعد از جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی فتح کرده اند به مراتب شدید و مرگبارتر از فتح خرمشهر بوده است!!!

جالب این است: سازوکارهای مبارزه ما با جنگ نرم چه بوده است؟

جای تأسف دارد که علی رقم هشدارهای پیاپی رهبر فرزانه ؛ چگونه و با چه توجیهی مسئولان فرهنگی و مرتبطین با فرهنگ و هنر اسلامی (ماشاءالله یکی دو تا وزارت خانه و اداره و سازمان موازی کار که نیستند! اگر بخواهیم اسم این هدر کننده های بیت المال را بنویسیم ،باید یک ساعت فقط تایپ کنیم!!! )یا هنوز خوابند!!! یا اینکه خود را به خواب زده اند یا اینکه در قالب های ساده و ابتدائی (با بگیر و ببند و ممنوع است! و حرام است!و.... که البته همه اینها لازمند ولی کافی نیستند!) به فکر مقابله با دشمنان ملعون و قسم خورده هستند.

آنروزها در ایام جنگ سخت مردم عوام مخصوصا روستائیان و قشر مستضعف بسیج شدند و با خونشان جلو پیشروی دشمن را گرفتند!

ولی امروز که ایام جنگ نرم است خواص که ابزار جنگ نرم را در دست دارند چه کردهاند؟ و چه میکنند! نخبگان فرهنگی و مذهبی کجا هستند؟؟

یک روز از یکی از مسئولین سوال کردم که چرا فلان برنامه فاسد و مفسد را از تلویزیون پخش می کنید؟؟؟ با کمال تعجب پاسخ داد: برای اینکه به دنبال ماهواره نروند!!!! (ببخشید از این مثل یعنی «هم از آخور هم از خرمن!!!»)

از یکی دیگر از مسئولین سوال کردم ، او هم با کمال تعجب پاسخ داد: برای اینکه طبق نظر سنجی ها مردم خودشان می خواهند!!! (آیا این چیزیست غیر از لیبرالیسم و آزادی و دموکراسی بی قید و بند غربی ؟؟ حتی خود آنها هم هر چه را که مردم می خواهند در اختیارشان قرار نمی دهند! باید مسئولین ذائقه ها را طبق فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی مدیریت کنند ، نه اینکه منفعلانه عمل کنند!)

آیا امروز دشمنی سر سخت تر و قسم خورده تر از دیش های ماهواره ای که بالای پشت بام منازل لانه کرده اند و زهر استکبار را در بدن جوانان ایرانی تزریق می کنند، وجود دارد؟

آیا نه اینکه دشمنان اسلام و ایران ، هزاران کیلومتر آن طرفتر ، از پشت هزاران تریبون خبری و تبلیغاتی شبکه های مجازی و ماهواره ای فکر و اندیشه ، دین و ایمان خانواده های ایرانی را  مورد تهاجم قرار داده اند!؟؟

ترویج بی بند و باری و انواع و اقسام روابط نامشروع ،  ترویج موسیقی ، رقص ، پارتی و مدهایی از لباس و پوشش های زننده که حتی در خود غرب هم مشتری ندارد ! ؛ نمایش تصاویر بانوان و دختران با آرایش های زننده و تبلیغ انواع و اقسام آرایش و وسایل آرایشی! و به طور کلی رواج الگوهای غرب پسند )بلکه استکبار پسند! چون غرب آن چیزی نیست که اینها نشان می دهند بلکه آن چیزی که نشان میدهند ، نقطه ایست که می خواهند ما به آن برسیم! ) و از همه مهمتر اشاعه انواع شبهات دینی و سیاسی از مقاصد شوم و پنهانی است که پشت پرده برنامه ها و فیلم های به ظاهر جذاب ،خوراک خانواده های ایرانی شده است.

در حال حاضر گرایش به تماشای برنامه های فاسد ماهواره ای جزء عوامل مهم در طلاق عاطفی و طلاق واقعی زوجهای ایرانی شده است!