بسم الله الرحمن الرحیم

سید محمد علوی زاده

متأهل

دارای 2 فرزند

متولد 1360

طلبه درس خارج حوزه علمیه قم

کارشناسی ارشد ارتباطات

مهندسی تولیدات گیاهی

دانشجوی دوره زبان انگلیسی( البته هنوز مسلط نیستم)!

علاقمند به ورزش تکواندو ، فوتبال و والیبال

از سیاست بازی (بخوانید ادامه راه معاویه و عمر و عاص لعنهما الله) متنفرم!
از تحزب و گروه گروه شدنی که برای کسب قدرت و ثروت باشه متنفرم!

از بازیچه گروهها و افراد مختلف قرار گرفتن متنفرم!

«واعتصموا بحل الله جمیعا و لا تفرقوا»

 

سلام
ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه و نجات عالم یک شبه (با وجود این همه گناه و فساد و انبوه تبلیغات آلوده و مسموم در عالم!) صورت نمی گیرد،


با دعای ندبه و «آقا بیا آقا بیا »ی خالی و شعارهای تکراری آقا نمی آید!! (تاریخ شاهد کوفیانی بوده که آنها هم به آقایشان بیا بیا می گفتند که الته این تاریخ در مورد امام زمان تکرار نخواهد شد!) باید مقدماتش فراهم شود!


از مقدمات ظهور آن حضرت وجود حداقل 313حواری و فدائیه که عباس وار بازوان و یاوران آقا حضرت باشند!
وجود آن 313 یاور هم مقدماتی می خواهد که ابتدائی ترین آنها تولد فرزندانی صالح و شایسته، تربیت درست ، عفائد صحیح و ایمان استوار و... است که باز ابتدائی ترین شرط این مقدمات آگاهی از شیوه های درست تربیت و آشنائی با انواع گناهان و مفاسد و عواقب آنهاست تا بتوانیم هم خودمان از آنها اجتناب کرده و هم به دیگران آموزش دهیم! که همه اینها در قرآن و کلمات نورانی معصومین (علیهم اسلام) وجود دارد.


از زمانی که تبلیغ دینی را شروع کردم این دغدغه ها را داشتم ولی تبلیغ حضوری و سنتی با وجود اثرات بی نظیرش محدودیتهای بسیاری دارد! از نظر زمان ، مکان ، مخاطب ، هزینه ، بازخورد و... که الحمدلله فضای مجازی خیلی از آنها را ندارد.
حدود یک ماه پیش (ابتدای آذر92) دوست عزیزم جناب آقای حسنوند (پاتوق بچه شیعه ها) مرا با الفبای وبلاگ نویسی آشنا کرد! که جا دارد از ایشان تشکر کنم!


من هم سریع چند تا وبلاگ درست کردم (با انبوه مطالب پی در پی!!!) چند روز قبل دوباره وبلاگ بیان معرفی کرد! که انصافا از نظر امکانات و کارائی ها نسبت به وبلاگ قبلی قابل مقایسه نیست!


انشاءالله همه مطالب را (با توجه به سخت و وقت گیر بودن مدیریت چند وبلاگ) به همین وبلاگ انتقال داده و سعی میکنم به صورت جذابتر و به مرور ارائه بدهم! تا هم موجب خستگی خودم نشود و هم اینکه بتوانم مطالب پخته تر و قابل استفاده تری ارائه بدهم.
از اعلام همکاری،انتقاد و پیشنهادات سازنده شما دوستان عزیز با صمیم قلب استقبال خواهم نمود!